Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı Rihanna'nın Türkiye'deki yüzü oldu!

Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı Rihanna'nın Türkiye'deki temsilcisi oldu! Dünya Starı olan Rihanna'nın makyaj markasının Türkiye'deki yüzü oldu!

Son zamanlarda kariyerinde başarı basamaklarını tek tek tırmanan Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı, ünlü takı markası ile kendi koleksiyonunu satışa sunduktan sonra şimdide bir başka anlaşmaya imza atıyor! Dünyaca ünlü yıldız Rihanna'nın makyaj markasının Türkiye'deki temsil eden kişi oldu.

7 1

Dünyada müzik piyasasının altını üstüne getiren Rihanna'nın güzellik sektörüne de adım attığını artık hepimiz biliyoruz. Dünyanın tanıdığı ünlü şarkıcı Rihanna şimdide makyaj markasını Türkiye'ye sunmaya hazırlanıyor! Ancak ünlü yıldızın makyaj markasının Türkiye'deki yüzü Şeyma Subaşı oldu!

7 2

Dünyada milyonlarca hayranı olan Rihanna'nın ''Fenty Beauty'' adında çıkartmış olduğu makyaj markasının Türkiye'deki yüzünü Şeyma Subaşı temsil edecek.

7 3

YAKINDA TÜRKİYE'DE SATIŞA SUNULACAK

Dünyaca Ünlü Barbados'lu sanatçı Rihanna geçtiğimiz sene kendi adına Fenty Beauty by Rihanna isminde bir marka çıkarmıştı. Ancak Fenty Beauty by Rihanna'nın Türkiye satışları bulunmuyordu. Sephora Türkiye ile anlaşma sağlayan Fenty Beauty by Rihanna artık Türkiye pazarında alıcıları için raflarda yerini alacak. 

7 4