Adanalı dizisi Engin'i Çağkan Çulha İpek Ertuğrul ile evlendi son halini kimse tanıyamıyor!

Hafızalara Adanalı dizisi 'Engin' karakteri ile kazınan oyuncu Çağkan Çulha 2 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi İpek Ertuğrul ile evlendi son halini gören şaşırıyor

Bir döneme damga vuran başrollerinde Oktay Kaynarca'nın rol aldığı Adanalı dizisinde 'Engin' karakterini canlandıran oyuncu Çağkan Çulha yaklaşık 2 yıldır aşk yaşadığı avukat sevgilisi İpek Ertuğrul ile 12 Ekim Cumartesi günü evlendi! Son olarak İsimsizler dizisinde rol alan oyuncu Çağkan Çulha yakın arkadaşları ve ailelerin yer aldığı sade bir tören ile dünyaevine girdi! 

8 1

Geçtiğimiz Ağustos ayında avukat İpek Ertuğrul ile nişanlanan Çulha mutluluğu İpek Ertuğrul'da buldu! Çağkan Çulha kaç yaşında? Çağkan Çulha hangi dizilerde oynadı? İşte Adanalı dizisi ile hafızalara kazınan Çağkan Çulha'nın son hali ve düğününden kareler Elmaelma.com'da!

8 2

Son olarak İsimsizler dizisinde 'Murat' karakterini canlandıran Çağkan Çulha yaklaşık 2 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi İpek Ertuğrul ile hayatını birleştirdi. Geçtiğimiz Ağustos ayında nişanlanan Çulha 2 ay sonra evlendi. 

8 3

Adanalı, Hayat Bilgisi, İsimsizler gibi bir çok dizi ve filmde rol alan oyuncu Çağkan Çulha'nın evlendiği eşi İpek Ertuğrul'un kim olduğu merak konusu oldu! Çulha'nın eşi İpek Ertuğrul avukat! 

8 4