Ahmet Dursun'un eşi Asena Demirbağ Oya Aydoğan'ın akrabası çıktı!

Eski futbolcu Ahmet Dursun'un Paris'te evlendiği eşi Asena Demirbağ usta sanatçı Oya Aydoğan'ın akrabası çıktı!

Bir döneme damga vuran 41 yaşındaki eski futbolcu Ahmet Dursun geçtiğimiz gün sürpriz bir şekilde Paris'te Asena Demirbağ ile evlendi! Hayatının imzasını atan ve eşine aşk dolu sözler ile fotoğraf paylaşan Ahmet Dursun dünyaevine girdi! Eski futbolcu Ahmet Dursun evlilik haberi ile sosyal medyada bombayı patlatınca tüm gözler Dursun'un eşi Asena Demirbağ'a çevrildi. Daha önce başrolünde Seçkin Özdemir'in rol aldığı 'Acı Aşk' dizisinde rol alan Asena Demirbağ aynı zaman da Oya Aydoğan'ın akrabası olduğu ortaya çıktı. Ahmet Dursun'un Paris'te evlendiği eşi Asena Demirbağ kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte Ahmet Dursun'un eşi Asena Demirbağ'ın hayatına dair merak edilen detaylar elmaelma.com'da!

9 1

Beşiktaş'ın bir döneme damga vuran eski futbolcusu Ahmet Dursun geçtiğimiz gün Paris'te sürpriz bir şekilde bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Asena Demirbağ ile evlendi! Sosyal medya hesabından evlendiğini duyuran Ahmet Dursun eşine aşk dolu sözler paylaştı. Bir çok ünlüden eski futbolcuya tebrik yorumu yağdı.

9 2

Beşiktaş'ta uzun yıllar forma giyen Ahmet Dursun geçtiğimiz yıllarda TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasına katılmıştı. Yarışmada büyük ses getiren Ahmet Dursun bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Asena Demirbağ ile Paris'te evlendi.

9 3

Sosyal medya hesabında eşi Asena Demirbağ ile çekilen fotoğrafı paylaşan Ahmet Dursun, ''Bir ömür boyu beraber olmak icin EVET'' notunu ekleyerek evlendiğini ilan etti.

9 4