Ahmet Kural yine imaj değiştirdi saçlarını kısacık kestirdi son hali tanınmıyor!

Yeni film hazırlıkları için kolları sıvayan ünlü oyuncu Ahmet Kural saçlarını kısacık kestirip imaj değiştirdi son halini kimse tanıyamıyor!

Yeni filmi 'Baba Parası' adlı sinema filmi için imajını değiştiren ünlü oyuncu Ahmet Kural saçlarını kısacık kestirerek hayranlarının eleştiri yapğmuruna tutuldu. Rol aldığı karakterlerle sık sık adından söz ettiren Kural yeni filmde rol alacağı karakter için imaj değiştirdi. Saçlarını kısacık kestiren Kural son haliyle dikkat çekti. Son dönemlerde ünlü şarkıcı Sıla ile yaşadığı fırtınalı aşkın ardından Gizem Çağla Çelik ile yeni bir aşka yelken açmasıyla gündeme gelen 36 yaşındaki Ahmet Kural kısacık saçlarıyla gündem oldu.

7 1

Yakışıklı oyuncu Ahmet Kural yeni filmi 'Baba Parası' filminin hazırlıklarına tam gaz devam ediyor. Filmde oynayacağı karakter için imaj değişikliğine giden Ahmet Kural bu sefer hayranları tarafından beğenilmedi. 

7 2

Yeni filmde rol alacağı karakter için saçlarını kısacık kestiren oyuncu Ahmet Kural'ın hayranları ünlü oyuncunun imajı hakkında, ''O güzel saçlar gitmiş'' gibi yorumlar yapıldı.

7 3

Sosyal medya hesabından zaman zaman fotoğraf paylaşımı yapan Ahmet Kural fotoğrafın altına, 'Set arası' notunu ekleyerek paylaştı. 

7 4