Akın Akınözü kilolu olduğu fotoğraf ortaya çıktı 120 kilolu halini gören tanıyamıyor!

Hercai dizisinin yakışıklı başrol oyuncusu Akın Akınözü'nün 120 kilo olduğu döneme ait fotoğrafları ortaya çıktı eski halini gören tanıyamıyor!

Hercai dizisi ile adından söz ettiren 29 yaşındaki yakışıklı oyuncu Akın Akınözü'nün yıllar öncesine ait 120 kilo olduğu döneme ait fotoğrafları ortaya çıktı. Hercai dizisi ile genç kızları peşinde koşturan başarılı oyuncu Akın Akınözü'nün kilolu halini gören resmen tanıyamıyor! Eski halinden eser kalmayan Akınözü'nün kilolu hali sosyal medyada merak konusu oldu! Başarılı oyuncu Akın Akınözü'nün sevgilisi var mı? Serenay Sarıkaya ile Akın Akınözü sevgili mi? İşte Akın Akınözü'nün özel hayatına dair tüm merak edilenler ve 120 kilo olduğu o fotoğraf sadece elmaelma.com'da!

8 1

Hercai dizisinde güzel oyuncu Ebru Şahin ile başrolü paylaşan yakışıklı oyuncu Akın Akınözü, kısa sürede yayınlanan ve Hercai dizisi ile tüm dikkatleri üzerinde topladı. Yurt dışında eğitim hayatını tamamlayan Akın Akınözü'nün okulda tanıştığı yabancı bir kız ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

8 2

Ancak geçtiğimiz aylarda Serenay Sarıkaya ile bir etkinlikte bir araya gelen Akın Akınözü güzel oyuncu ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. 

8 3

Özel hayatına dair çok fazla paylaşımda bulunmayan başarılı oyuncu Akın Akınözü'nün eskiden 120 kilo olduğu ortaya çıktı. Son haliyle genç kızları peşinde koşturan Akın Akınözü'nün kilolu olduğu fotoğrafı sosyal medyada çok konuşuldu!

8 4