Alina Boz sevgilisi Mithat Can Özer kimdir ne iş yapar Sezen Aksu'nun oğlu çıktı

Son zamanlarda ekranların aranan yüzü 20 yaşındaki Alina Boz kendisinden 16 yaş büyük sevgilisi Mithan Can Özer ile ilişki yaşıyor!

ekranların sevilen dizisi 'Elimi Bırakma' adlı dizinin başrol oyuncusu 20 yaşındaki Alina Boz, bir süre önce kendisinden 16 yaş büyük sevgilisi olduğu dedikoduları ortalığa yayılmıştır. Ancak kendisyle arasında yaş farkı olan sevgilisinin kim olduğu öğrenildiğinde magazin dünyasında şok etkisi yaratmıştı. 
7 1

Genç oyuncunun kendisinden 16 yaş büyük sevgilisi Mithat Can Özer çıktı! Genç oyuncu kendisinden 16 yaş büyük ünlü şarkıcıyla olan ilişkisi gündemde hızla yayılırken ilişkileri hakkında herhangi bir açıklama yapmamız sessiz sedasız ilişkilerini sürdürmeye devam etmişlerdi.

7 2

Ancak geçtiğimiz günlerde 20 yalındaki oyuncu Alina Boz verdiği bir röportajda Mithat Can Özer ile olan ilişkisi hakkında yorum yapmadan geçmedi! Verdiği bir röportajla Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer ile ilişkisi sorulunca, ''Mithat Can ile her şey çok güzel'' yanıtını verdi. '' Özel hayatımla ilgili sorulara cevap Vermiyorum ama Her şey çok güzel gidiyor bizim için'' dedi.

7 3

11 Kasım 1981 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Annesi şarkıcı Sezen Aksu, babası işadamı Sinan Özer‘dir. Anne babası 1983 yılında boşandı. Bir süre Bilgi Üniversitesi‘nde eğitim gördü. 2009 yılında annesi Sezen Aksu’nun çıkardığı “Yürüyorum Düş Bahçeleri’nde” adlı albümündeki “Tören” şarkısının söz ve müziği Mithat Can Özer’e aittir. 

7 4