Asena Atalay Hayko Cepkin'le neden dalga geçti?

Eski eşi Caner Erkin'e açtığı davalarla gündemi meşgul eden Asena Atalay şimdi de sosyal medyadan Hayko Cepkin'le ilgili yaptığı paylaşım herkesi şoke etti!

Geçtiğimiz yıl Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'e açtığı davalar ile gündemden düşmeyen Asena Atalay, geçtiğimiz aylarda şarkıcı Tan ile yaşadığı aşk ile gündeme gelmişti. Şimdi de geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile herkesi şoke eden Asena Atalay Hayko Cepkin'in hayranlarını çok kızdırdı!

8 1

Doğuştan bir gözü yarı kapalı olan Hayko Cepkin ile sosyal medyadan dalga geçti. Hayko cepkin'in bir gözü kapalı resmi ile tek farı olan bir otomobili birleştiren sunucu Asena Atalay dalgaq geçerek sosyal medya hesabından yayınladı. 

8 2

Yaptığı paylaşımla Hayko Cepkin'in hayranlarından ve kendi takipçilerinden çok fazla tepki alan sunucu Asena Atalay, sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi. Fotoğrafa güzel surat emojisi ekleyen sunucu takipçileri tarafından, ''Hayko, bu kusurunun ameliyatla düzelebileceğini bildiği halde bıçak altına yatmak istemiyor. O, bunu sorun etmezken senin böyle dalga geçmen çok yanlış'' diye tepki topladı...

8 3

Gündemde çok konuşulan bu konu üzerine Habertürk yazarı Esin Övet, Asena Atalay'a telefon açıp, '' Alooo Asena hayırdır. Neden Hayko Cepkin'in fotoğrafını, tek farı bulunan bir otomobil fotoğrafıyla paylaşıp dalga geçtin? Derdin nedir Hayko'yla?'' şeklinde soru yöneltti.

8 4