Ashley Graham çırılçıplak fotoğrafı ile olay oldu cinsellik itirafı olay olmuştu!

Cinsellik itirafı ile magazin dünyasında olay olan dünyanın ilk büyük beden modeli Ashley Graham hamilelik döneminde çekilen çıplak fotoğrafını paylaştı.

Dünyanın ilk büyük beden modeli olan Ashley Graham sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla çokça adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu 9 milyon takipçisine yaptığı bir paylaşımla duyuran Ashley Graham şimdide hamilelik döneminde çekilmiş çıplak fotoğrafını Instagram hesabında paylaştı. Ashley Graham'ın sosyal medya hesabında yaptığı cesur paylaşımları ise bu sefer takipçilerini ikiye böldü.

7 1

Kısa bir süre önce verdiği bir röportajda cinsellik itirafı ile çok konuşulan model Ashley Graham 9 yıldır yönetmen Justin Ervin ile evli. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı hamilelik duyurusundan sonra çıplak paylaşımı ile çok konuşuldu. 

7 2

Dünyanın ilk büyük beden modeli olan Ashley Graham aynı zamanda kadınların bedenleriyle barışmaları gerektiğini öğütleyen olumlama hareketinin öncüleri arasında yer alıyor. 

7 3

Hamilelik döneminde çırılçıplak çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşan Ashley Graham bu sefer takipçilerini ikiye böldü. Takipçilerinin bir kısmı sert bir dille eleştirirken bir kısmı da ''Güçlü anne'', ''Cesur kadın'' gibi yorumlarda bulundu.

7 4