Ataberk Özdene'nin youtuber sevgilisi konuştu İrem Derici'yle iğrenç videolarını gördüm!

İrem Derici kendisinden 11 yaş küçük sevgilisi Ataberk Özdene'nin eski sevgilisi Youtuber Gökçe Yıldırım açıklama yaptı: ikisinin iğrenç videolarını buldum!

Ünlü youtuber Gökçe Yıldırım'dan magazin gündemini sarsacak şoke eden itiraf geldi! İrem Derici kısa çok kısa bir süre önce kendisinden 11 yaş küçük dansçı sevgilisi Ataberk Özdene ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ancak ünlü youtuber Gökçe Yıldırım ile uzun bir süredir aşk yaşayan Ataberk Özdene ve İrem Derici hakkında şoke eden iddialarda bulundu. 

8 1

Gökçe Yıldırım, dün yayınladığı videosunda eski sevgilisi Ataberk Özdene'nin kendisini birlikte çalıştığı İrem Derici ile aldattığını hatta Derici ile Özdene'nin kendi bilgisayarında iğrenç videolarını bulduğunu iddia etti.

8 2

Youtube'da yaklaşık olarak 444 bin takipçisi bulunan Gökçe Yıldırım dün paylaştığı makyaj videosunda İrem Derici hakkında şoke eden iddialarda bulundu. Geçtiğimiz yıl Ataberk Özdene ile ilişkiye başlayan ve şuan İrem Derici ile aldatıldığını iddia etti.

8 3

VİDEO İLE MESAJLARINI YAKALADIM!

Kişisel bilgisayarında sevgilisi Ataberk Özdene ve İrem Derici ile video ve mesajarını yakaladığını iddia eden Gökçe Yıldırım aldatıldığını videolardan öğrendiğini söyledi.

8 4