Babasına mesaj atıp bunları yazdı Prenses Diana hayatta olsaydı....

Prens Harry ve nişanlısı Meghan Markle düğünlerine sayılı günler kala müstakbel gelinin ailesinden kaynaklı skandalları temizlemeye çalışıyor.

Prens Harry ile Meghan Markle'ın 3 gün sonraki düğünlerine gölge düştü. Meghan Markle'ın üvey kızkardeşi Samantha Markle'ın bir ajansla anlaşıp babasının fotoğraflarının çekilmesine ön ayak olması sonrası baba Thomas Markle kalp rahatsızlığı şikayetiyle hastaneye kaldırılmıştı. Geçen hafta hafif bir kalp krizi geçirdiği açıklanan Thomas Markle İngiltere'ye seyahati öncesi ikinci kez fenalaşmış ve tıbbi kontrol altına alınmıştı. Doktorlar Thomas Markle'ın ameliyat olması gerektiğini ve seyahat etmesinin mümkün olmadığını söyledi. Son gelişmeler sonrası Thomas Markle'ın kızı Meghan Markle'ın düğününe katılmayacağı kesinleşti. Kilisede Meghan Markle'ı damada gelinin annesi Doria Radlan verecek. 

9 1

Yaşananlardan sonra babasıyla konuşmadığı söylenen Meghan Markle'ın babasına onu çok sevdiğini söylediği bir mesaj gönderdiği bugün İngiliz gazetelerinde geniş yer burdu. "Seni seviyorum baba" diyerek gönderdiği mesajda müstakbel gelinin babasının sağlığından endişe ettiğini yazdığını ancak yine de onu düğününde görmek istediği yazdığı iddia edildi. 

9 2

Öte yandan, Thomas Markle'ın hastalanmasının bir kamuflaj olduğunu düşünenler de var. Thomas Markle'ın 'Kızın ve kraliyet ailesini utandırmak istemediği' yönündeki açıklamaları zaten baba Markle'ın düğüne gelmek istediği şeklinde yorumlandı. Özellikle para karşılığı fotoğraflarının yayınlanması sonrası Thomas Markle'ın üzerindeki baskılar arttı. 

9 3

İngiliz basını ise yılın düğünü öncesi yaşanan krizden kraliyet ailesini sorumlu tuttu. Düğünden önce Meghan Markle'ın ailesiyle tanışma konusunda isteksiz davranan kraliyet ailesinin skandalı çağırdığı yazıldı. 

9 4