Bengü kiminle evlendi tüm gece boyunca ünlüler akım etti!

Bengü'nün eşi Selim Selimoğlu kimdir? Ünlü şarkıcının en özel gününde ünlü arkadaşları yalnız bırakmadı! İşte o özel görüntüler...

Şarkıcı Bengü ve Selim Selimoğlu evlendi! yaklaşık olarak 1 buçuk yıldır birlikte olduğu işadamı Selim Selimoğlu ile lüks bir otelde 'Evet!' dedi. Ünlü şarkıcının düğününe ünlü isimler akın etti!

14 1

ÜNLÜLER AKIN ETTİ

Ünlü çiftin nikah şahitliğini Revna Demirören, Kenan Doğulu, Tahir Kıran, Eda Güzelcik ve Beliz Şen üstlendi. Ünlü çifti düğününde Revna Demirören ve kızı Yelda Demirören, Serdar Ortaç - Chloe Loughnan, Ziynet Sali, Çağla Şıkel, Murat Yıldırım - İmane Elbani, Kenan Doğulu - Beren Saat, Esra Erol - Ali Özbir gibi dostları yalnız bırakmadı. 

14 2

39 yaşındaki şarkıcı Bengü, 1,5 senedir birlikte olduğu 39 yaşındaki nişanlısı Selim Selimoğlu ile dün akşam lüks bir otelde dünya evine girdi. 600 kişilik düğüne ünlü isimler akın etti.

14 3

TAKİPÇİLERDEN DE ONAY GELDİ!

Düğüne harcanan 1 milyon liranın yanı sıra davetliler dışında en çok konuşulan konu ise Bengü'nün gelinliği oldu. Pronovias markasına ait gelinlik, son günlerde en çok beğenilen gelinlik oldu. Şarkıcının gelinliğini gören birçok sosyal medya kullanıcısı "Geline benzeyen tek ünlü", "Diğerleri gibi farklı olmak adına saçmalamamış", "2018'in en güzel gelini ve gelinliği" gibi yorumlar yaptı. Şarkıcı pronovias model gelinlik giyerken, armatör eşi ise damatlık için Vakko'yu tercih etti. 

14 4