Bensu Soral'ın arkadaşının düğününde giydiği Tuvana Büyükçınar imzalı elbise eleştirildi!

Bensu Soral arkadaşı Mina'nın düğününde giydiği Tuvana Büyükçınar imzalı gelinliği andıran fosfor yeşili elbisesi sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu!

Son dönemlerde magazin dünyasında eşi Hakan Baş ile evliliğinde çatırdamalar olduğu ve boşanacakları iddia edilen güzel oyuncu Bensu Soral tüm dikkatleri üzerine çekerek merak edilen ünlü isim listesine girdi. Ekranların aranan oyuncu ismi olan Bensu Soral geçtiğimiz yıl bir süredir aşk yaşadığı iş insanı Hakan Baş ile dünya evine girmişti. Ancak bir süredir evliliğinde sorun yaşadığı ve boşanacakları iddia edilmişti. 28 yaşındaki oyuncu Bensu Soral geçtiğimiz gün yakın arkadaşı Mina'nın düğünüde katıldı. Güzel oyuncu Bensu Soral arkadaşının düğününe Tuvana Büyükçınar imzalı gelinliği andıran bir elbise ile katıldı.

7 1

Ekranların aranan ismi Bensu Soral yakın arkadaşının düğününe katıldığı kabarık fosfor yeşili elbisesi tüm dikkatleri üzerinde topladı. Ancak Soral'ın gelinliği andıran yeşil ebisesi takipçilerini ikiye böldü. 

7 2

Arkadaşının düğününde fosfor yeşili kabarık bir elbise tercih eden Bensu Soral ilgiyi üzerinde topladı. Tuvana Büyükçınar imzası taşıyan Bensu Soral'ın elbisesini sosyal medya hesabında paylaşmasıyla kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı. 

7 3

Ancak arkadaşının düğününde kabarık elbise seçmesi bazı takipçileri tarafından eleştiri toplamasına neden oldu. Bensu Soral'ın elbisesi her ne kadar fosfor yeşili olsa da bazı takipçileri giydiği elbisenin gelinliği andırdığı için arkadaşına saygısızlık yaptığını ve düğünde giyilmemesi gereken bir elbise olduğunu iddia etti.

7 4