Bensu Soral'ın düğün fotoğrafları geldi iki farklı gelinliği ile göz kamaştırdı!

Bensu Soral Hakan Baş ile evlendi! Uzun süredir aşk yaşayan Bensu Soral Hakan Baş'ın düğününü merak edenler için fotoğrafları bir araya getirdik!

Ekranların aranan oyuncusu Bensu Soral bir uzun bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Hakan Baş ile evlendi! Ünlü çiftin düğününe bir çok ünlü isim katıldı. Bu yaz dünyaevine giren ünlüler kervanına katılan Bensu Soral'ında katıldığı düğünden kareleri ve bazı bilgileri sizin için bir araya getirdik! 

13 1

Nikah öncesinde Bensu Soral ve Hakan Baş'ın düğün çekiminden fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı. Ekranların sevilen oyuncusu Bensu Soral beyaz gelinliği ile düğün gecesi herkesi büyüledi!

13 2

Güzel oyuncu Bensu Soral düğünde, ‘Tuvana Büyükçınar Demir’ imzalı iki ayrı gelinlik giydi. Evden çıkarken sade ama bir o kadarda şık olan beyaz bir takım giyen güzel oyuncunun gelinliği göz kamaştırdı.

13 3

Çiftin nikah şahitleri arasında ise Bensu Soral'ın Mustafa Sandal ve erkek kardeşi Bedirhan Soral, Hakan Baş'ın nikah şahitleri arasında Mehmet Ali Aydınlar ve Enver Yücel yaptı.

13 4