Bergüzar Korel'in ablası 48 yaşındaki Zeynep Korel kimdir? Evlere temizliğe gidiyor!

Bergüzar Korel'in 48 yaşındaki Boğaziçi mezunu ablası Zeynep Korel evlere temizliğe gidiyor yurtdışında kendine bambaşka bir hayat kurtu işte nedeni!

Magazin gündemine bomba gibi düşen haberlerden biri de güzel oyuncu Bergüzar Korel'in 48 yaşındaki Boğaziçi mezunu olan ablası Zeynep Korel Amerika'da kendine bambaşka bir hayat kurdu! Amerika'da hayatta kalabilmek için evlere temizliğe gidiyor, köpek bakıcılığı yapıyor! Türkiye'de Boğaziçi Üniversitesi Turizim Otelcilik mezunu olan 48 yaşındaki Zeynep Korel'in varlık içerisinde kendisine yokluk çektirdiği merak konusu oldu! Magazin gündeminde bir anda tüm gözler Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel'e çevrilmesiyle Tanju Korel ve Hülya Darca'nın büyük kızı Zeynep Korel Kimdir? Zeynep Korel evli mi? İşte Bergüzar Korel'in 48 yaşındaki ablası Zeynep Korel'in eğitim hayatı ve merak edilen tüm detaylar Elmaelma.com'da!

8 1

Eğitim hayatıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Bergüzar Korel'in ablası Amerika'da kendine bambaşka bir hayat kurdu! 48 yaşındaki Zeynep Korel'in başarılı bir eğitim ve kariyer geçmişi olmasına rağmen Amerika'da para kazanmak için ev temizliğine giderek ve köpek bakıcılığı yaparak geçim sağlaması dikkat çekti!

8 2

2. sayfanın haberine göre başarılı bir kariyer geçmişi olmasına rağmen Chicago'da kendisine bambaşka bir hayat kuran Zeynep Korel hayatını sıfırdan kurdu! Türkiye'de sayılı başarılı üniversitelerinden olan Boğaziçi mezunu olan Zeynep Korel Turizm Otelcilik bölümünü bitirdi aynı zamanda Teksas'ta Rice Üniversite'sinde Tasarım bölümünü bitirel 48 yaşındali Zeynep Korel birçok şirkette yöneticilik yaptı. 

8 3

48 yaşındaki Zeynep Korel'in Amerika'da 400 tlye ev temizliğine giderek günün geri kalanında 70 tlye köpek gezdirerek geçimini sağlıyor. Daha önce iki tane kitap yazan Zeynep Korel'in varlık içerisinde neden kendini zora soktuğu ise bir çok kişide soru işareti yaratmış durumda.

8 4