Beşiktaş'ın spikeri Selen Yakıcı ile Galatasaray'ın spikeri Nazlı Öztürk birbirlerine girdiler!

Beşiktaşlı Selen Yakıcı Galatasaray için 'şikeci' benzetmesini yapınca Galatasaraylı Nazlı Öztürk ile sosyal medyada birbirlerine girdiler.

Dört büyük takımdan ikisi olan Beşiktaş ve Galatasaray son günlerde şampiyonluk mücadelesi veriyor. Türkiye'nin en önemli iki takımının sahadaki mücadelelerine spikerleri de dahil oldu. Takımların kadın spikerleri sosyal medya üzerinden birbirlerine girdiler. Beşiktaş'ın spikeri Selen Yakıcı, Galatasaray için şikeci deyince ortalık karıştı. Galatasaraylı Nazlı Öztürk, Yakıcı'ya demediğini bırakmadı. İkili sosyal medyadan kavgaya tutuştu.

5 1

BİRBİRİNE GİRDİLER

BJK TV sunucusu Selen Yakıcı, "Şikeci Galatasaray. Mayıslar sizin değil, hakemler sizin." şeklinde bir tweet atınca ortalık birden karıştı. GS TV sunucusu Nazlı Öztürk "Selen şikeci diye ithamda bulunduğun kulübün kanalında çalışmak için takla attığın günleri çabuk unutmuşsun, ben hatırlatayım dedim. Galatasaray büyük taştır dikkat et altında kalma." diyerek sitem etti. Nazlı Öztürk'ün de bu yoruma cevap vermesi üzerine gerginlik had safhaya ulaştı. 

5 2

ARDA TURAN'LA ESKİ İLİŞKİSİNE GÖNDERME YAPTI

Selen Yakıcı, Nazlı Öztürk'ün görevine Arda Turan ile ilişki yaşaması vasıtasıyla girdiğini belirtip, Öztürk ve Turan'ın eski fotoğraflarını ifşa etti. Yakıcı, "Ben kendi çabamla ekmek parası kazanmak için çalışmaya geldiğim kanalınızda takla atarken sen de kimin vasıtasıyla girdiğini unutma" diyerek ateş püskürdü. 

5 3

"KENAR MAHALLE KAVGASI"

Selen Yakıcı'nın bu yorumunu gören Nazlı Öztürk ise, "Ben seni kalite kokan eski ilişkisinden vurmaya çalışmayacağım merak etme. Oralara inemem. Kenar mahalle kavganı bu tarz benim türü yarışmalarda yaparsın hadi canım" şeklinde sitemde bulundu. 

5 4