Beyonce Jay-Z'nin kızı Blue Ivy yıl sonu gösterisi için sahnede dans etti!

Dünyaca ünlü çift Beyonce Jay-Z'nin büyük kızı Blue Ivy yıl sonu gösterisi için sahnede dans etti! Okul resitalinde sergilediği dans gösterisiyle mest etti!

Dünyanın peşinde koştuğu çift Beyonce ve Jay-Z'nin büyük 7 yaşındaki büyük kızı Blue Ivy yıl, sonu resitali için dans okulu ile sergilediği dans gösterisi için şehrin merkezindeki sahneye çıktı. Dünyaca ünlü çift Beyonce ve Jay-Z'nin kızı Blue Ivy'nin grup arkadaşlarıyla beraber sergilediği dans gösterisi aileden yetenekli olduğu ve miras olarak aldığı yorumu yapıldı. 

6 1

Amerika basınına göre her ne kadar Beyonce'nin ikiz bebekleri Rumi ve Sir dünyaya geldikten sonra Blue Ivy'nin pabucunun dama atıldığı iddia edilse de doğduğu ilk günden beri tüm popüleriteyi hala üzerinde tutmaya devam ediyor.

6 2

Beyonce ve Jay-Z'nin kızı  Blue Ivy geçtiğimiz cuma günü okul resitalinde dans okulu ile beraber grup arkadaşlarıyla gösteri sergiledi. Sahnede gösterdiği dans performansıyla alkış toplayan Blue Ivy'nin yeteğini aileden aldığı yapılan yorumlar arasında.

6 3

Beyonce ve Jay-z'nin yedi yaşındaki kızı Blue Ivy okul resitali dans gösterisini şehir merkezindeki sahnede gerçekleşti. Sergilediği dans gösterisiyle dünyaca ünlü annesi Beyonce'nin sahne performansını akıllara getirdi. 

6 4