Beyonce kaç yaşında evlendiği kişi ilk sevgilisi!

Müzik listelerini alt üst eden dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, özel hayatı ve kariyeri çok merak edilen sanatçılar arasında! İşte Beyonce hakkında her şey!

Dünyada müzik listelerini alt üst eden kariyeri ve hayatıyla herkesi kendine hayran bırakan dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, her ne kadar özel hayatını göz önünde yaşamayı sevmese de ilk sevgilisi olan Jay-Z uzun süren birlikteliğini evlilik ile taçlandırmasıyla özel hayatının mükemmelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

14 1

Beyonce Giselle Knowles, 4 Eylül 1981‘de Houston’da dünyaya geldi. Yaşı ve özel hayatı çok merak edilen Beyonce 37 yaşında ve gerek fiziği gerek tarzıyla yaşını bilmeyenleri şaşırtmaya devam ediyor. 

14 2

1997 yılında, kendi isimleriyle piyasaya sundukları albümün ilk single parçası olan “No, No, No” ile müzik dünyasına bomba gibi girdiler. Ancak yakaladıkları başarı, iki yıl sonra çıkacak olan “The Writing’s On The Wall”sayılmayacak kadar küçük kaldı. Dünya çapında 10 milyonun üzerinde satılan albüm, “Jumpin’ Jumpin'”, “Say My Name” ve “Bills, Bills, Bills” gibi hit parçalarıyla müzik listelerini altüst etti. 

14 3

Bir yıl sonra Michelle Williams‘ın da katılımının ardından grup, “Survivor”ı kaydetti. 9 milyon gibi müthiş bir satış rakamına ulaşılmasının ardından 2001’de iki de Grammy ödülü kazanma başarısı gösteren topluluk, müzik dünyasının zirvesine yerleşti. 

14 4