Buğra Gülsoy'un eşi Nilüfer Gürbüz kimdir tangalı fotoğrafı hala hafızalarda!

Buğra Gülsoy'un eşi Nilüfer Gürbüz kimdir? İşte sürpriz düğünün ardından Nilüfer Gürbüz kimdir aslen nereli ne iş yapıyor kaç yaşında sorularının yanıtları...

Buğra Gülsoy ve eşi Nilüfer Gürbüz dün İstanbul Şile'de düzenlenen sade bir törenle evlendiler. Buğra Gülsoy'un 5 yıldır birlikte olduğu eşi Nilüfer Gürbüz kimdir sorusu ise genç oyuncunun hayranları tarafından merakla aranıyor. Biz de elmaelma.com olarak Nilüfer Gürbüz kimdir aslen nereli ne iş yapıyor kaç yaşında gibi soruların yanıtlarını sizler için derledik. Ayrıca haberimizde Buğra Gülsoy ile Nilüfer Gürbüz'ün düğününün detayları ile Nilüfer Gürbüz hamile mi, kaç aylık hamile gibi sorulara da yanıt var. Nilüfer Gürbüz biyografisini hazırlayıp da ünlü arkadaşlarına değinmeden olmaz. Nilüfer Gürbüz'ün Instagram hesabından sık sık paylaştığı ünlü arkadaşları ve fotoğraflarının detayları da elmaelma.com'da. İşte Nilüfer Gürbüz kimdir sorusunun merak edilen yanıtları...

14 1

Nilüfer Gürbüz'ün biyografisine Buğra Gülsoy ile olan ilişkilerinin başladığı zamanlara giderek başlayalım. Buğra Gülsoy eski eşi Burcu Kara'dan boşandıktan bir süre sonra gönlünü Nilüfer Gürbüz'e kaptırmıştı. Kameralardan uzak bir ilişki yaşamayı tercih eden Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz sosyal medyada ise ilişkilerini takipçilerine doyasıya gösteren isimlerden oldu. Yani Buğra Gülsoy'un fanları yengeleri Nilüfer Gürbüz'ü uzun yıllardır tanıyorlar zira çift 5 yıldır beraber. 

14 2

Nilüfer Gürbüz aslen İzmirli. Nilüfer Gürbüz'ün ailesi İzmir'in tanınmış ailelerinden. Nilüfer Gürbüz'ün babası Karşıyaka Spor'un efsane antrenörlerinden Muharrem Gürbüz. Muharrem Gürbüz aynı zamanda Milli Takım'da da oynamış eski bir futbolcu. Gelelim Nilüfer Gürbüz ne iş yapar sorusuna. 

14 3

Nilüfer Gürbüz profesyonel baleyle uğraşıyor. Aynı zamanda iyi bir pilatesçi. Ancak Nilüfer Gürbüz'ün mesleği hakkında detaylı pek bir bilgi yok. 

14 4