Buse Narcı Instagram'da mayolu fotoğrafları olay oldu dev bir yılanla...

Oyuncu Buse Narcı Instagram hesabında paylaştığı mayolu cesur fotoğraflarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Bali'de yılanlı fotoğrafı olay oldu.

Özcan Deniz'in bir döneme damga vuran eski sevgilisi Buse Narcı çıktığı Bali tatilinde mayolu cesur fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. Son olarak tatile Bali'ye giden oyuncu Buse Narcı, son dönemlerde verdiği cesur pozlarıyla  sık sık gündem oluyor. Uzun soluklu bir kış mevsiminin ardından yaz mevsiminin gelmesiyle güneşin ve kumsalın keyfini çıkaran ünlülerden biri de Buse Narcı. 1993 doğumlu Narcı, deniz sezonunu açmak için Bali tatiline çıktı. Bikinili ve dev yılanla çekildiği fotoğraf çok konuşuldu.

5 1

BİKİNİLİ CESUR POZLAR VERDİ

Bir dönem özel hayatında Özcan Deniz ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Buse Narcı, sonrasında Sinan Akçıl ile kısa süreli bir aşka yelken açmıştı. Ancak aşk hayatında pek başarılı olamayan Buse Narcı şimdilerde yalnız devam ediyor. Özel hayatında pek yüzü gülmeyen Buse Narcı sık sık seyahatlere çıkıyor. Son olarak tatile Bali'ye giden Buse Narcı bikinili cesur pozlar paylaşıyor.

5 2

SAÇLARINI KISACIK KESTİRDİ

Çıktığı Bali tatilinde sık sık cesur pozlar paylaşan Buse Narcı aynı zamanda tarzını değiştirdi. Saçlarını kısacık kestiren Buse Narcı kısa saçlarını sarıya boyadı. Yeni tarzıyla da dikkat çeken Narcı'nın fit görünümü takipçileri tarafından sık sık photoshop olup olmadığı düşüncesi de ayrı bir tartışma konusu yaratıyor.

5 3

DEV YILANLA FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Çıktığı Bali tatilinde dev yılanla çekildiği fotoğrafı paylaşan Buse Narcı takipçilerinin dikkatini çekmeyi başardı. Yılanla çekilmiş fotoğrafıyla ağızları açıkta bırakan Narcı çıktığı tatilden sık sık bikinili fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor.

5 4