Card B sahnede kostümü yırtıldı poposu göründü!

Dünyaca ünlü rapçi Card B son konserinde sahnede kostümü yırtıldı poposu göründü! Kostümünün yırtıldığını fark eden Card B bornozla sahneye çıktı.

Dünyaca ünlü rapçi Card B'nin sahnede kostümünün fermuarı patladı. Poposu göründü! Sahnede büyük firikik veren Card B ABD'de verdiği bir konserde kostümü yırtılınca ara vermek zorunda kaldı. Geçtiğimiz haftalarda ayakları şiştiği için tüm konserlerini iptal eden Card B sahne aldığı ilk konserde talihsizlik yaşadı!

6 1

Ünlü rapçi Card B geçtiğimiz günlerde ayakları şiştiği için bütün konserlerini iptal etmişti. Dinlenmek için bir süre sahnelerden uzak duran Card B sahnelere geri döndü. ABD'de verdiği konserde talihsiz bir kaza yaşayan Card B konserin ortasında kostümünün azizliğine uğradı. 

6 2

Sahnede kostümünün fermuarı patlayan Card B'nin poposu göründü. Ancak kısa sürede kortümün yırtıldığı fark edilince konsere kısa bir ara vererek kıyafetini değiştirdi. Konseri ön sıralardan izleyen Card B'nin hayranları durumu fark edip haber verince Card B kıyafetini değiştirip yeniden sahneye çıktı.

6 3

Ancak kısa sürede yakından fotoğrafı çekilen firikik olay oldu. Kostümünü değiştirmek için konsere ara verden Card B bu sefer konsere bornoz ve sütyen ile çıkarak konsere devam etti.

6 4