Cardi B makyajsız haliyle yakalandı suratını gören şoke oluyor!

Dünyaca ünlü rapçi Cardi B makayjsız haliyle görüntülendi suratını gören kimse tanıyamadı!

Dünyaca ünlü rap şarkıcısı Cardi B makyajsız haliyle şoke etti! konserlerinde göz alıcı kıyafeti ve makyajı ile kendine hayran bırakan Cardi B'nin makyajsız ve bakımsız hali hayranlarını şoke etti. Her defasında göz alıcı görünümü ve kostümü ile hayranlarının karşısına çıkan dünyaca ünlü rapçi Cardi B makyajsız ve bakımsız haliyle havalimanında görüntülendi. Ünlü rapçi tanınmaz haldeydi. 

6 1

Gerek katıldığı davetlerde gerek hayranlarının karşısına çıktığı performans konserlerinde ağızları açıkta bırakan gösterişli görünümü ile kendisine hayran bırakan tarzı ile sık sık gündeme gelen Cardi B bu sefer en bakımsız haliyle objektiflere takıldı.

6 2

Dünyaca ünlü rapçi Cardi B kendisiniz havalimanına götürmek için bir araca binerken görüntülendi. Kafasına bağladığı bandana ve salaş kıyafeti ile adeta tanınmaz haldeydi. Cardi B makyajsız ve bakımsız haliyle görüntülendi.

6 3

Sıradışı kostümleri ve gösterişli makyajı ile hayranlarının karşısına çıkan dünyaca ünlü rapçi Cardi B bu sefer en bakımsız haliyle görüntülendi. Havalimanına götürülmek için özel bir araca binerken görüntülenen Cardi B makyajsız haliyle adeta başka biri gibiydi. Makyajsız haliyle şoke etti.

6 4