Cem Yılmaz Ahu Yağtu neden boşandı 'bir çocuğa bakamadık karı koca!'

2013 yılının sonunda boşanma kararı alan Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu'nun yıllar sonra boşanma nedenleri ortaya çıktı. Cem Yılmaz yıllar sonra anlattı.

Cem Yılmaz 2013 Aralık ayında boşandığı eski eşi Ahu Yağtu ile neden boşandığını yıllar sonra açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Tuhaf Dergi'ye röportaj veren Cem Yılmaz yıllar sonra Ahu Yağtu ile 20 ay süren evliliği hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bir dönem ünlüler dünyasında merak edilen çiftlerinden biri olan Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu 2012 yılında evlenmişti. 20 ay süren evliliklerinden Yılmaz ve Yağtu çiftinin Kemal adında çocuğu bulunuyor. Yıllar sonra eski evliliği hakkında ilk kez konuşan Cem Yılmaz Ahu Yağtu'dan neden boşandı? İşte Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu hakkında tüm merak edilenler...

7 1

''BİR ÇOCUĞA BAKAMADIK KARI KOCA!''

Verdiği bir röportajda yıllar sonra eski evliliği hakkında ve neden boşandığına dair çarpıcı açıklamalarda bulunan ünlü komedyen Cem Yılmaz, ''Evliliğimi sürdüremedim. Eski eşimle bunu konuştuk, boşanma bende bir başarısızlık hissi uyandırdı. Herkes için ortak sanırım: ‘Ben neleri yaptım hayatta bir bunu başaramadım...’ Bir çocuğa bakamadık karı-koca!” dedi. 

7 2

2013 YILINDA BOŞANMIŞLARDI

2012 yılında nikah masasına oturan Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu çiftinin evliliği sadece 20 ay sürdü. 2013 yılının Aralık ayında sürpriz bir boşanma ile tek celsede boşandılar. O dönemlerde Cem Yılmaz evliliğin temelden sarsılmasını gerekçe olarak göstermişti. 

7 3

2013 yılının sonlarında boşanma sonrası Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu tek kelime etmezken Ahu Yağtu'nun babası sessizliğini bozarak boşanmanın nedeninde Cem Yılmaz'ı suçlamıştı.

7 4