Cem Yılmaz Defne Samyeli ayrıldı mı? Ahu Yağtu kafaları karıştırdı!

Ayrıldıkları iddia edilen Cem Yılmaz ve Defne Samyeli arasındaki fırtına hız kesmeden devam ediyor Samyeli'nin yerini eski eş Ahu Yağtu aldı!

Bir süredir Defne Samyeli ile aşk yaşayan 46 yaşındaki ünlü komedyen Cem Yılmaz arasında bir süredir soğuk fırtınalar estiği iddia edilmişti. Ancak yakın tarihte Cem Yılmaz ve Defne Samyeli'nin ayrıldıklarına dair dedikodular magazin gündemini kasıp kavurdu. Cem Yılmaz'ın geçtiğimiz akşam Karakomik Filmler serisinin filmleri 'Kaçamak' ve '2 Arada'nın galası yapıldı. Galada gözler Defne Samyeli'yi aradı ancak sevgilisi Cem Yılmaz'ın tek başına galaya gelmesi ayrılık dedikodularını güçlendirdi. Cem Yılmaz aynı zamanda 2013 yılında boşandığı eski eşi Ahu Yağtu ile gitmesi kafaları karıştırdı!

10 1

Geçtiğimiz akşam Cem Yılmaz'ın Karakomik Filmler serisinden Kaçamak ve 2 Arada'nın galası yapıldı. Galaya ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Defne Samyeli ile katılması beklenirken eski eşi Ahu Yağtu ile katılması ayrılık haberlerini güçlendirdi. 

10 2

Günlerdir Araları Bozuktu!

Magazin gündeminin en çok konuştuğu Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aşkında çatırdamaların olduğu ve kısa bir süre önce ilişkilerini bitirdikleri iddia edildi. 

10 3

Galada tüm gözler Defne Samyeli'yi ararken Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'nun yer alması ise kafaları karıştırdı.

10 4