Cesur kıyafetiyle olay olan oyuncu Melisa Şenolsun'dan küvet pozu!

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davette giydiği cesur elbiseyle kendine hayran bıraktıran Oyuncu Melisa Şenolsun, bu kez küvet pozuyla kendinden söz ettirdi.

Hollywood Türk Filmleri Festivali'nde giydiği iddialı elbiseyle olay yaratan Melisa Şenolsun bu defa küvette poz verdi. Instagramda paylaştığı fotoğraflarına beğeni ve yorum yağdı. Son günlerin en çok konuşulan ünlülerinden olan genç oyuncu, küvet pozlarıyla da hayranlarının beğenisini topladı. 

6 1

Elbisesiyle göz doldurdu

Katıldığı davette giydiği cesur elbiseyle dikkatleri üzerine çeken Melisa Şenolsun hayranlarını ikiye böldü. Derin dekolteli elbisesini beğenen de vardı fazla açık bulduğunu ifade eden de. 

6 2

Hakan Muhafız dizisinin ardından yayınlanacak olan Netflix'in yeni Türk dizisi Atiye'nin oyuncu kadrosunda yer alan Melisa Şenolsun, küvette poz verdi.  Geçtiğimiz gün Instagram hesabından paylaştığı küvet pozu ile sosyal medyada büyük beğeni gördü.

6 3

Muhsin Akgün için objektif karşısına geçen güzel oyuncu Melisa Şenolsun, küvette verdiği pozlarla kendine hayran bıraktı.

6 4