Danla Biliç tatlıcı Berat Demir ile barıştı mı Instagram'dan fotoğraf paylaştı!

Danla Biliç uzun süredir aşk yaşadığı eski sevgilisi 'Tatlıcı' olarak bildiğimiz Berat Demir ile yeniden barıştı iddialarını güçlendiren fotoğraf paylaştı!

Yaptığı makyajlar ve sohbetleriyle sosyal medya dünyasının sıklıkla takip edilen fenomenlerinden olan Danla Biliç'in özel hayatında 'tatlıcı' olarak tanıttığı eski sevgilisi Berat Demir ile ilişkisini bitirmesi büyük bir merak uyandırmıştı. Sır gibi biten ilişki hakkında bir çok iddialarının ortaya atılmasına rağmen herhangi bir açıklama yapmayan Danla Biliç son olarak Instagram hesabında son yaptığı paylaşımla tatlıcı Berat Demir ile barıştı mı? dedikoduları yayıldı.

6 1

Son olarak ailelerin tanışmasıyla evlilik haberini beklerken gündemde büyük merak uyandıran ayrılık haberlerinin gelmesiyle herhangi bir açıklama yapmayan Biliç bu süreçte mide ameliyatı olup kendisine zaman ayrıldı. Sık sık yurt dışı tatillerine çıkan Danla Biliç kısa sürede gözle görülür büyük bir fark ortaya koyarak eski haline geri döndü! 

6 2

Fazla kilolarından kurtulduktan sonra burun estetiği yaptıran Danla Biliç sosyal medya hesabında da oldukça aktif kullanıyor. Ancak ünlü sosyal medya fenomenin sosyal medya hesabında son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla eski sevgilisiyle yeniden barıştığının sinyallerini verdi. 

6 3

Bol bol arkadaşlarıyla vakit geçiren Danla Biliç sosyal medya hesabında eski sevgilisi Berat Demir'e benzeyen bir erkekle fotoğraf paylaştı. Yanındaki erkeğin yüzünü eliyle kapatan Danla Biliç'in hayranları yanındaki kişinin tatlıcı Berat Demir olup olmadığı yorumları yapıldı. 

6 4