Demet Özdemir kimdir annesi ve ablasıyla acı dolu hayatı babasının önünde...

Demet Özdemir kimdir ailesi, annesi ve babasıyla olan geçmişi acılarla dolu. 1992 doğumlu olan Demet Özdemir'in hayatı acılı bir Türk filmi gibi.

Erkenci Kuş dizisiyle ekranlara geri dönen Demet Özdemir'in hayatının detayları acılarla dolu. Demet Özdemir'in gülen yüze ve yüksek pozitif enerjisine karşın çocukluğunu geçirdiği Kocaeli'deki aile yaşantısı ağır bir Türk filmi gibi. Demet Özdemir kimdir diye arayanlar onun şöhret olduktan sonraki yıllarına dair bilgilere kolaylıkla ulaşabiliyor. Ancak Demet Özdemir'in İstanbul'a gelmeden önceki hayatında baba şiddeti de var şöhret uğruna evden kaçan abla da. İşte Demet Özdemir kimdir, ailesi, babası, annesi, ablası ve ağabeyine ilişkin detaylar. 

11 1

Demet Özdemir 'Sana bir sır vereceğim' adlı diziyle adından söz ettirmeye başladığında bir gazeteye verdiği röportajda aile hayatı ve babası hakkındaki gerçekleri tüm çıplaklığıyla anlatmıştı. Demet Özdemir ailesi için "Şöhret bizi dağıttı" demekten de çekinmemişti. Ancak kast ettiği şöhret kendi şöhreti değildi. Demet Özdemir'in ablası Derya Özdemir ondan daha önce şöhreti tatmış bir isim. İşte Demet Özdemir'in ablası Derya Özdemir'in şöhret yoluna çıkması sonrası Demet Özdemir'in ailesinde yaşananlar. 

11 2

"İzmit’in küçücük bir kasabasında geçti çocukluğum. Annem, babam, ablam ve abimle iki katlı bahçeli bir evde yaşardık. Kısaca tipik bir taşra ailesiydik. Aslında önce ablamın yıldızı parladı. Çarkıfelek'e izleyici olarak İstanbul’a gittiğinde Mehmet Ali Erbil’le tanışmıştı. Mehmet Ali o kadar seyircinin arasında ablamı fark etmiş ve ona 'Yüzün çok güzel, Neşe Erbek’in ajansına kaydol' deyip bir kart vermiş. Ablam ajansa yazıldıktan bir hafta sonra da ilk teklifini aldı. Onu dinledi ve gelen teklifi değerlendirmek için babamdan gizli, aynen Türk filmlerdeki gibi trene atlayıp İstanbul’a gitti.

11 3

MAKYAJ BİLE YAPMAMIZ YASAKTI, SIRA DAYAĞINDAN BİLE GEÇMİŞLİĞİMİZ VARDI!

19 yaşındaki ablam babamın korkusundan gözüne kalem bile çekemezdi. Zaten bizim evde makyajın her türlüsü yasaktı. Daha 8-9 yaşında olmama rağmen, ablamın tüm kaçış planını ben yaptım. Anneme de babamı oyalama görevini verdim. Zaten çok sıra dayağından geçmişliğimiz var. Özellikle de ablam benden daha fazla korkardı babamdan. Onun karşısında kafamızı öne eğip beklediğimizi hatırlarım.

11 4