Didem Soydan takipçisine cinsel organ cevabı 'o s.... sende de var'

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla olay olan Didem Soydan'dan bu sefer cinsel organ göndermesiyle olay oldu. Takipçisine ''o s.. sende de var'' dedi!

Sosyal medya paylaşımlarıyla olay olan Didem Soydan'dan bu sefer de takipçisine verdiği ''o s.. sende de var'' yanıtı olu! Herşey ünlü manken Didem Soydan sosyal medya hesabından dolabının üzerine çizilmiş olan cinsel organ fotoğrafını çekip paylaşmasıyla başladı. Fotoğraftaki cinsel organ resmini gören takipçisi ne olduğunu sorunca Didem Soydan ''S... fotoğrafının ki sende vardır diye düşünüyorum'' cevabını verdi.

7 1

Özellikle sosyal medya hesabında yaptığı cesur fotoğraf paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Didem Soydan'dan yine olay olacak bir konuyla yine gündemden düşmeyeceğe benziyor. 

7 2

Ünlü manken Didem Soydan buz dolabında cinsel organ resmi olan bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşınca bir takipçisi fotoğraftaki resmi sorunca ''HAYIRDIR HESAP SORAR GİBİ'' yanıtını verdi.

7 3

Didem Soydan'ın çıkışlı yanıtına takipçisi ''Yok merak ettim'' yanıtına kızıp ''Kör değilsin, e okuman var. Ona rağmen oradaki s… fotoğrafının ki sende vardır diye düşünüyorum. Nesini merak ettin? Her şey gayet net. Hiç mi görmedin?” ifadelerini kullandı.

7 4