Düğüne 1 ay kala eski defterler açıldı Meghan için bomba iddia!

Meghan Markle ile Prens Harry'nin düğününe 1 ay kala yeni bir iddia ortaya atıldı. İddianını sahibi yazar Greer müstakbel prensesin eski defterlerini açtı.

Dünya nefesini tuttu Prens Harry ile Meghan Markle'ın 19 Mayıs'ta Windsor Kalesi'nde yapılacak düğününe kilitlendi. Ancak düğüne 1 ay zam kala ülkede ortaya atılan son iddia büyük yankı uyandırdı. 

6 1

İddianın sahibi Feminist yazar Germaine Greer. İsabetli kişisel öngörüleriyle İngiltere'de açıklamaları dikkate alınan Greer'e göre Meghan Markle, Prens Harry ile evliliğinden kaçabilir. 

6 2

Greer'e göre, kendine ait bir kariyeri olmasına karşın oyunculuğu hatta ABD vatandaşlığını bırakmak zorunda kalacak olan Meghan Markle'ın  Prens Harry ile olan evliliğinin tek nedeni 'para ve statü.'

6 3

Kraliyet ailesinin monoton ve katı hayatının Meghan Markle için sıkıcı ve zorlayıcı olacağını söyleyen Greer şöyle devam etti: "Bayan Markle bu evlilik için kendinden çok fazla ödün verdi. Baskı görmeye başladıkça can sıkıntıları da yaşayacak ve kaçma istediği hissedecektir."

6 4