Dünyaca ünlü sıra dışı güzelleri nereli nasıl ünlü oldu?

Bu kadınlar dünyanın en gizemli sıra dışı kadınları. Farklı görünümleriyle kendilerine hayran bırakıyor!

ANOK YAİ

19 yaşındaki genç kız okulda katıldığı bir festivalde bir fotoğrafçının objektifine takılmasıyla kısa sürede ilgi çekti.Ten rengi ve saçlarının kıvırcıklığı ile sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla kısa sürede ilgi çeken Anok Yai kısa sürede 60 bin takipçi kazandı! 

5 1

JULİA VİNS

Sosyal medya fenomenlerinden olan Julia Vins kaslı görünümü ile sosyal medya takipçileri tarafından ''Kaslı Barbie'' olarak anılıyor. Henüz 20 yaşında olan Rus sporcu güzelliği ve kaslı vücudu ile ilginç ve nefes kesici bir görünüme sahip! Hem güzel hemde kaslı vücudu ile kısa sürede 450 binin üzerinde takipçi kitlesi bulunuyor!


5 2

TSUNAİNA

Tibetli model, eşsiz görünümü surat yapısı ile görenleri kendine hayran bırakıyor!Hem dolgun hemde orantılı kemikli surat yapısının eşsizliği ile uluslararası bir şöhreti bulunuyor.

5 3

SHUDU GRAM

Sosyal medya da kısa sürede ilgi çeken ve fenomen haline gelen Shudu Gram'ın hikayesini duyan herkesin ağzını açık bırakmaya devam ediyor! Nedeni ise gerçek olmayan gerçek olmaması! Sanal manken olan Shudu Gram kısa sürede sosyal medyada 16 fotoğrafla 40 binin üzerinde kitleye ulaştı ve ilgi çekmeye devam ediyor!

5 4