Eda Ece Basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer sahilde öpüşürken yakalandı!

Yasak Elma'nın başrol oyuncusu Eda Ece basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile sahilde öpüşürken görüntülendi!

Güzel oyuncu Eda Ece basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile sahilde aşka geldi öpüşürken görüntülendi! Aşkın en özel anında dudak dudağa görüntülenen Eda Ece ve basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer Alaçatı'ya baş başa tatile gitmişlerdi. Mekan çıkışı flaşların patlamasıyla farklı yönlere ayrılan çift ertesi sabah sahilde dudak dudağa yakalandı! 

8 1

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'nın 'Yıldız' karakterine hayat veren Eda Ece basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile baş başa Alaçatı'ya tatile gitmişti. Tatilde magazincilere görüntü vermemek için ellerinden geleni yapan çift bugün sahilde dudak dudağa öpüşürken görüntülendi.

8 2

Bir süredir aşk yaşayan oyuncu Eda Ece ve Anadolu Efes'in basketbolcusu Buğrahan Tuncer birlikte vakit geçirmek için tatile çıktılar. Çiçeği burnunda çift birbirlerini yakından tanıyor. 

8 3

Güzel oyuncu Eda Ece daha önce verdiği bir röportajında erkeklerde aradığı özellik sorulunca, ''Erkekte fiziksel özellik aramam. İletişim ve zekaya değer veririm. Muhabbet edebildiğim biri beni çeker" demişti.

8 4