Efekan Can kimdir Ufak Tefek Cinayetler'de Serhan'ın gençliğini oynayan oyuncu fenomen oldu

Ufak Tefek Cinayetler 11. bölüme Serhan'ın gençliğini oynayan Efekan Can damga vurdu. Peki Efekan Can kimdir sevgilisi var mı? İşte Instagram'ın son fenomeni.

Ufak Tefek Cinayetler dün yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gördü. Star Tv'de yayınlanan ve Eşkıya Dünyayı Hükümdar Olmaz'ı tahtından eden Ufak Tefek Cinayetler'de dün Serhan'ın tutuklanması damga vurdu. Hapishanede olan Serhan ve Merve'nin biraraya gelmesi ise merakla izlendi. Aynı zamanda Pelin'in Merve'ye yaptığı çalım atma hareketi ise sosyal medyada çok konuşuldu. Sosyal medyada gündeme oturan bir isim daha var. O da Serhan'ın küçüklüğünü canlandıran isim. Peki kim bu Serhan'ın gençliğini canlandıran isim? Gelin hep birlikte bakalım.

10 1

Serhan'ın tutuklanması Sarmaşık evlerinde büyük bir şok yaşattı. Herkes neler olduğunu merak ederken hapishanede olan Serhan plan yapmaya başladı. Merve'ye evi satmasını söyleyen Serhan bir anda geçmişe gitti. Serhan'ın gençliğini canlandıran Efekan Can merak ediliyor. Daha önce herhangi bir dizide yer almayan Efekan Can'a gelin yakından bakalım.

10 2

EFEKAN CAN KİMDİR? 1994 doğumlu Efekan Can bilecik Bilecik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Oyuncu daha sonra İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitütüsü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Atölye Craft’ta oyunculuk eğitimi alan oyuncu ilk kez kamera karşısına geçecek. Sporun yanı sıra müziklede yakından ilgilidir. Solistlik yanı sıra gitar ve piyano çalan oyuncu güreş, voleybol ve basketbol gibi sporlarla ilgilenmiştir.

10 3

SEVGİLİSİ VAR MI? Sosyal medyada gündeme oturan Efekan Can aynı zamanda yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Herkes Serhan'ın gençliğini canlandıran Efekan Can'ın kız arkadaşının olup olmadığını merak ediyor. İnstagram hesabına baktığımız zaman Efekan Can'ın sevgilisinin olduğunu görüyoruz.

10 4