Enes Batur Tulu Bacı evlendi düğünden ilk fotoğraflar paylaşıldı!

Ünlü YouTuber Enes Batur evlendi! Geçtiğimiz günlerde düğün davetiyesini paylaşan Batur Tulu Bacı ile dünyaevine girdi! İşte düğünden ilk fotoğraflar!

Ünlü Türk YouTuber Enes Batur Tulu Bacı ile geçtiğimiz akşam evlendi. Bir kaç gün öncesinde düğün davetiyesini sosyal medya hesabından paylaşıp hayranlarını şoke eden 21 yaşındaki Enes Batur bir süredir ilişkisini gözlerden uzak yaşadığını açıklayarak evlenme kararı aldığını açıkladı. Batur'un yaptığı açıklamalardan sonra şoke olan hayranları hemen dikkatlerini Batur'un sevgilisi Tulu Bacı'ya çevirdi. Enes Batur'un evlendiği sevgilisi Tulu Bacı kimdir? Kaç yaşında? Batur'un evlilik açıklamalarından sonra tüm dikkatler Tulu Bacı'ya çevrildi! Tulu Bacı'nın ailesi kim, ne iş yapıyor? İşte geçtiğimiz akşam evlenen Tulu Bacı hakkında tüm merak edilen detaylar...

8 1

Bir süredir ilişkisini gözlerden uzak yaşadığını söyleyen ünlü YouTuber Enes Batur geçtiğimiz günlerde evleneceğini açıkladı. Dğün davetiyesini sosyal medya hesabından paylaşan Enes Batur geçtiğimiz akşam Tulu Bacı ile nikah masasına oturdu.

8 2

98'Lİ YOUTUBER EVLENDİ!

Türkiye'de en çok takipçi sayısına ulaşan Enes Batur, geçtiğimiz akşam Tulu Bacı ile evlendi. Bir kaç gün önce evleneceğini bir davetiye ile paylaşan Batur, geçtiğimiz akşam bir süredir ilişkisini gözlerden uzak yaşadığı Tulu Bacı ile dünya evine girdi. 

8 3

REKLAM YAPIYOR!

Çektiği videolarda büyük bir kitleye ulaşan Enes Batur bir süre önce başrolünde oynadığı sinema filminin 2.nin çıkacağını ve tüm bunları reklam için yaptığı iddia edilmişti. Yakın zamanda vizyona girecek filmi için tüm bu evlilik açıklamalarının filmin bir parçası olduğu iddia edilmişti. 

8 4