Evde Tek Başına'daki çocuk yıldız Macaulay Culkin'in son hali eski halinden eser yok!

Evde Tek Başına film serisiyle yıldızı parlayan başarılı oyunculuğu ile herkesi büyüleyen çocuk oyuncu Macaulay Culkin'in son haliyle şaşırttı!

Çocuk yaşlarında rol aldığı bir filmle yıldızı parlayan Macaulay Culkin sevimli oyunculuğu ile 10 yaşındayken şöhrete kavuştu. Arka arkaya çekilen sinema filmleriyle milyonlara ulaşan Macaulay Culkin son halini merak edenler için elmaelma.com olarak bir derleme yaptık. 

7 1

Culkin çocuk yaşta rol aldığı projelerden sonra ergenlik dönemi ve ilerleyen yaşlarda kendisini sinemanın büyülü dünyasından uzak tutmaya başladı. Çocuk yaşlarda yakaladığı şöhret basamaklarını çıkmak yerine yavaş yavaş inmeye başladı.

7 2

Henüz 10 yaşında bir çocukken rol aldığı Evde Tek Başına (Home Alone) serisiyle bir anda şöhret olan Macaulay Culkin, verdiği bir röpotajda televizyon ya da sinema oyunculuğuna dönmek gibi bir planı olmadığını söyledi.

7 3

Culkin geçtiğimiz yıllarda New York Magazin'e verdiği bir röportajda "Ben 30'lu yaşlarının ortasında bir adamım. Esas itibariyle de emekliyim" dedi. "Rüzgar beni nereye sürüklerse oraya gidiyorum" diyerek yeni yaşam felsefesini anlatan Macaulay Culkin günlerini, resim çizerek, yazarak ya da ne "olursa yaparak" geçirdiğini anlattı. 

7 4