Fahriye Evcen doğumu ne zaman hamileliğin 9. ayına girdi!

Son olarak grip nedeni ile bir süre hastanede yatan Fahriye Evcen doğumunun son zamanlarında! 9 aylık hamile olan Evcen'in doğumu ne zaman işte tüm detaylar!

Yaprak Dökümü dizisi ile yıldızı parlayan oyunculuk kariyerinde basamakları tek tek çıkan güzel oyuncu Fahriye Evcen Çalıkuşu dizisi ile kendisi gibi oyuncu Burak Özçivit ile İstanbul'daki Sait Halim Paşa Yalısı'nda evlendi. Evliliklerini bebek haberi ile bir adım öteye taşıyan Fahriye Evcen hamileliğinde 9. ayını doldurdu bile! Evcen'in bebeği Karan'ı ne zaman doğuracağı merak konusu oldu. Güzel oyuncunun ne zaman doğum yapacağı son olarak sağlık durumunu ve tüm detayları elmaelma.com'da sizler için bir araya getirdik!

10 1

Hamileliğinin 7. ayında grip hastalığı geçirerek bir süre hastanede yatan Fahriye Evcen sevenlerini bir an korkutmuştu. Ancak son durumu iyi olan Fahriye Evcen hamileliğinin keyfini çıkarmaya devam ediyor. 

10 2

Başarılı oyuncu Fahriye Evcen 'Çalıkuşu' dizisi ile hayatının aşkı olan Oyuncu ve model Burak Özçivit ile 29 Haziran 2017 tarihinde oyuncu ve model Burak Özçivit ile İstanbul'daki Sait Halim Paşa Yalısı'nda evlendi.

10 3

Hamileliğinin 9. ayına giren güzel oyuncu Fahriye Evcen'in ne zaman doğum yapacağı şimdiden merak konusu oldu! Hamileliğinin son haftalarına giren Fahriye Evcen'in doğum haberi bekleniyor.

10 4