Fahriye Evcen Karan bebekle yürüyüş fotoğrafını paylaştı bebeğin yüzü merak ediliyor!

Uluslararası ün kazanan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin yenidoğan bebekleri Karan'ın yüzü merak konusu oldu! Fahriye Evcen fotoğraf paylaştı!

Uluslararası bir üne kavuşan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in hayran kitleri artmaya devam ediyor. Gerek reklam filmlerinde gerek dizi ve sinemada filmlerinin aranan isimleri olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ailesine yeni katılan çiftin yenidoğan bebekleri Karan doğmadan önce anne ve babası gibi popüler olmuştu. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in oğlu Karan bebek doğduktan sonra bir çok reklam filmi için servet değerinde teklif yağmuruna tutuldu. Ancak Karan bebeğe gelen tüm teklifleri reddeden Burak Özçivit ve Fahriye Evcen oğulları Karan'ın yüzünü gizlemeye devam ediyor. 

7 1

Karan bebeğin doğumundan sonra kendini eve ve bebeğinin bakımına adayan güzel oyuncu Fahriye Evcen doğum sonrası paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Ancak her ne kadar Karan bebeğin yüzünü göstermese de bebeğinin üzerine çeşitli emojiler koyarak paylaşım yapıyor. 

7 2

Geçtiğimiz gün güzel oyuncu Fahriye Evcen bebeği Karan ile yürüyüşe çıktı. Sosyal medya hesabından bebeği ile yürüyüş fotoğrafını sosyal medya hesabında takipçileriyle ''Orman yürüyüşçüler'' notunu ekleyerek paylaştı. 

7 3

Fahriye Evcen'in hamilelik döneminde ve doğum sonrasında da yalnız bırakmayan ve her anında yanında olan Burak Özçivit bir çok kişi tarafından taktir toplamıştı.

7 4