Feyyaz Duman sevgilisi Zozan Şimşek ile evlendi düğüne ünlüler akın etti!

Kadın dizisinin başarılı oyuncusu Arif karakterini canlandıran Feyyaz Duman bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Zozan Şimşek ile evlendi düğüne ünlüler akın etti

Ekranların rekortmen dizisi Kadın dizisinin başarılı oyuncusu Feyyaz Duman geçtiğimiz akşam bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Zozan Şimşek ile evlendi. Ünlü oyuncunun hayranları tüm merakı ile eşi Zozan Şimşek'e çevrildi. Zozan isminin anlamını merak edenler için karşılığı yayla olarak karşımıza çıkıyor. Feyyaz Duman'ın eşi Zozan Şimşek kaç yaşında? Ne iş yapıyor? İşte Feyyaz Duman'ın eşi Zozan Şimşek hakkında tüm merak ettikleriniz. 

6 1

Özel hayatını çok fazla göz önünde yaşamayan başarılı oyuncu Feyyaz Duman'ın mutlu gününde oyuncu arkadaşları yalnız bırakmadı. Kadın dizisinin oyuncuları Bennu Yıldırımlar, Şerif Erol, Caner Cindoruk, Gökçe Eyüboğlu ve Sahra Şaş çifti yalnız bırakmadı. Ancak düğünde rol arkadaşı Özge Özpirinçci'nin olmaması dikkatlerden kaçmadı. 

6 2

Kadın Dizisinin Arif'i Feyyaz Duman Evlendi!

Kadın dizisinin başrol oyuncularından olan Feyyaz Duman 37 yaşında! Zozan Şimşek ile bir süredir aşk yaşayan ünlü oyuncu görkemli bir düğün ile dünyaevine girdi. Kadın dizisinde 'Arif' karakteri ile büyük beğeni toplayan Feyyaz Duman'ın mutlu gününde oyuncu arkadaşları keyifli dakikaları sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. 

6 3

Feyyaz Duman Kimdir?

Mardin doğumlu olan başarılı oyuncu Feyyaz Duman eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Dansları Bölümü'nde tamamladı. 

6 4