Garip filminin Fatoş'u Ece Alton'un son halini gören gözlerine inanamıyor!

Garip filminin Fatoş'u Ece Alton'un son halini gören tanıyamıyor! Garip filminin haylaz Fatoş'u 39 yaşındaki Ece Altok ekranlardan elini ayağını çekti!

Kemal Sunal'ın başrolünü oynadığı Garip filminde kendi kızı gibi büyüttüğü haylaz Fatoş'u canlandıran Ece Altok'un son halini gören tanıyamıyor! Ekranlardan elini ayağını çeken 39 yaşındaki Ece Altok'un şuan ne iş yaptığı ve son halini merak edenler için haberi okumaya devam edebilirsiniz.

6 1

Kemal Sunal ve Ece Altok'un başrollerini paylaştığı Garip filminde Kemal Sunal'ın kendi kızı gibi baktığı futbol düşkünü Fatoş karakterine hayat veren Ece Altok'un son halini görenler gözlerine inanamıyor!

6 2

Garip filmi ile izleyenlerin gönlüne taht kuran minik Fatoş karakterine hayat veren Ece Altok artık 39 yaşında! 39 yaşındaki Ece Altok küçüklük yaşlarında 1986 yapımı Garip filminde rol alan tatlığı ve başarılı oyunculuğu ile izleyenlerin gönlüne taht kuran Ece Altok'un şuan kendini doğal hayata adamış durumda!

6 3

Efsane oyuncu Kemal Sunal, filmde geçinmek için her türlü işi yapan, futbol sevdalısı bir genci canlandırıyordu. Filmin ana konusu ise bu gencin, bir gün yol kenarında bulduğu terk edilmiş bebeği kendi öz kızı gibi sahiplenmesi...

6 4