Gözlerinin içine de dövme yaptıran Michelle Di Donato'nun eski halini gören şoke oluyor!

Gözlerinin içine kadar dövme yaptıran vücudunun %90 dövme yaptıran Michelle Di Donato'nun yıllar önceki dövmesiz halini gören tanıyamıyor!

Henüz 21 yaşındayken boynunun arkasına ilk dövmesini yaptıran Michelle Di Donato, şuan 32 yaşında ve vücudunun neredeyse tamamı dövme ile kaplı! YouTube'da çekimler yapan sosyal medya fenomeni Michelle Di Donato'nun dövmesiz halini gören tanıyamıyor! Sosyal medya hesabında cesur pozlar paylaşan sosyal medya fenomenin vücuduna yaptırdığı en ilginç dövmelerden biri de ayağında bir penis ve başında genital bölgesi olan bir ahtapot olan dövme! 

7 1

32 yaşındaki Michelle Di Donato, iki evlilik yapmış ancak heryeri aşırılı görünümlü dövmeli kadın ilk evlilinde kocasının çok dindar olması ve dövmelere çok karşı biriydi. Hristiyan dövmeleri dışında diğer dövmelere karşı olduğunu söylüyor.  Michelle katıldığı bir programda, ''Kız kardeşimle yaptırdığım ilk dövmem; Yaşayan fedakarlık sembolü, bu hala benim için çok şey ifade ediyor'' diyerek hristiyan bir dövme olduğunu söyledi.

7 2

İlk evliliğinin çok uzun sürmediğini söyleyerek şuan evli olduğu ikinci kocası Chris ile ilk evliliği bittiğinde tanıştığını anlattı. Michelle Di Donato, ''Ben her zaman aşırı oldum, eskiden aşırı bir Hristiyandım, şimdi çok değiştirildim'' diyerek ikinci eşi ile her yerde dövme yaptırdığını söyledi.

7 3

Görünümü ile bir hayli dikkat çeken Michelle dövmelerinin neredeyse tamamının Güney Florida dövmesi olduğunu ''All City Tattoo'' ile çalıştığı eşi Chris tarafından yapıldığını söyledi. Vücudunun hemen hemen her yerinde dövme olan Michelle'nin ailesinin kızlarını desteklediklerini ancak gözlerinin beyazına yaptırdığı dövmeden pek hoşnut olmadıklarını söyledi.

7 4