Grinin Elli Tonu filminde cinsel ilişki sahnesiyle bilinen Dakota Johnson sevgilisiyle görüntülendi

Grinin Elli Tonu adlı filmde cinsel ilişki sahneleriyle olay yaratan Anastasia karakteriyle akıllara kazınan Dakota Johnson sevgilisiyle yüzerken görüntülendi!

Cinsel ilişki sahneleri ile gündem olan Grinin Elli Tonu adlı filmde sıradışı cinsel içerikli sahnelerinde olay olan Anastasia karakteri ile hafızalara kazınan güzel oyuncu Dakota Johnson 42 yaşındaki sevgilisi Chris Martin ile yüzerken görüntülendi. 29 yaşındaki ünlü oyuncu dinlenmek ve tatil yapmak için New York'u seçti.

7 1

2015 yılında vizyona giren Grinin Elli Tonu adlı sinema filmi ile dikkatleri üzerine çekmişti. Sinema filminde cinsel içerikli cesur sahnelerde adından bahsettiren güzel oyuncu Dakota Johnson sevgilisi Chris Martin ile yüzerken görüntülendi. Bordo bikini giyen ünlü oyuncu hayranlarından tam not aldı.

7 2

Geçtiğimiz haftalarda ilişkilerine son verdikleri konuşulurken çiftin samimi halleri çıkan haberleri yalanladı. Düzgün fiziği ile güzel oyuncu Dakota Johnson dikkatlerden kaçmadı.

7 3

Dakota Johnson'ın 2018 yılında Grinin Elli Tonu filmi hakkında verdiği bir röportajda babasının filmi izleyip izlemediği sorulunca, ''Şükürler olsun ki babam filmi izlemedi, izlemeyi de düşünmüyor!'' yanıtını verdi.

7 4