Gülşen Bubikoğlu son hali kimdir kaç yaşında gençliği!

Gülşen Bubikoğlu son hali nedir? Gülşen Bubikoğlu kaç yaşında? Yeşilçam'ın efsanevi ismi Gülşen Bubikoğlu'nun son hali şaşırtıyor!

Yeşilçam'ın efsanevi unutulmaz oyuncuları arasında olan, güzelliği ile bir dönemi kasıp kavuran Gülşen Bubikoğlu eski ve son hali şaşırtıyor. Yeşilçam'ın efsane ismi Gülşen Bubikoğlu kaç yaşında? İşte sosyal medyaya yansıyan son hali...
9 1

Türk sinemasının unutulmaz yıldızı Gülşen Bubikoğlu oyunculuğu bıraktığını duyurmuştu. Sektörden elini ayağını tamamen çeken Gülşen Bubikoğlu Türk sinemasının en güzel yıldız oyuncularından biri!

9 2
Gülşen Bubikoğlu, 1954 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Türk sinemasının önemli isimlerinden olan Bubikoğlu Fatih Kız Lisesi mezunu. Türk sinemasında kalbimizde yer edinen bir çok film projelerinde yer alan Gülşen Bubikoğlu, 1973 yılında 'Ses' sinema dergisinin açtığı yarışmada Türker İnanoğlu ile tanışıp evlendi. 
9 3

Oyunculuk hayatına 'Affet Bizi Hocam'' adlı dizi ile sonlandırdı. Diziden sonra herhangi bir televizyon ve sinema filminde yer almadı. 

9 4