Hacı Sabancı son hali gören gözlerine inanamıyor!

Hacı Sabancı son hali ne? Hacı Sabancı kaç kilo verdi? Hacı Sabancı kimdir? 125 kilodan gün geçtikçe kurtulan Hacı Sabancı'nın son halini gören tanıyamıyor!

Hacı Sabancı kaç kilo verdi? Hacı Sabancı'nın son halini gören gözlerine inanamıyor! Eski haliyle 125 kilo olan Hacı Sabancı'nın eski halinden eser kalmadı! Özge Ulusoy ile olan olaylı aşk hayatına son verdikten sonra aylar geçtikçe fazla kilolarından kurtulan Hacı Sabancı'nın son halini kimse tanıyamıyor.

10 1

125 kilo olan Hacı Sabancı fazla kilolarından kurtulmak için büyük bir çaba sarf etti! İlk olarak çok çeşitli spor ve diyet programları uygulayan Hacı Sabancı son çareyi mide küçültme ameliyatında buldu. 

10 2

Operasyon sonrası düzenli olarak spor ve diyet uygulayan Sabancı, aylar geçtikçe fazla kilolarından kurtularak fit bir vücuda sahip olmaya başladı. Her ne kadar kısa sürede fark edilmese bile sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarıyla ilk hali ve son haliyle aradaki fark gözler önüne seriliyor.

10 3

Fazla kilolarından kurtulan Hacı Sabancı sosyal medya hesabını eskiye göre daha çok aktif kullanmaya başladı. Eski zamanlarında sosyal medyada profil sayfası manzara resimleriyle süslüyken gün geçtikçe kendisinin bulunduğu fotoğraflara yer açmaya başladı. 

10 4