Hakan Hatipoğlu kötü yorumlara isyan etti ayıptır günahtır!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Hakan Hatipoğlu kendilerine gelen kötü yorumlara isyan etti!

Hakan Hatipoğlu ve Gizem Hatipoğlu altı ay önce bebekleri Lila’yı kucağına almıştı.İlk kez anne-baba olma heyecanı yaşan çift geçen günlerde kızlarının fotoğrafını sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Hakan Hatipoğlu sosyal medyadadan kızlarının resimlerine gelen kötü yorumlara canlı yayında isyan etti.  Hatipoğlu, ''Onları Allaha havale ediyorum'' diyerek gelen eleştirilere ateş püskürdü. 

10 1

ÜNLÜ ÇİFT İSYAN ETTİ 

Bazı sosyal medya kullanıcıları Lila bebek hakkında kötü yorum yapınca ünlü çift isyan etti. Bugün Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Hakan Hatipoğlu şu açıklamayı yaptı:

10 2

'İLK 6 AY BOYUNCA FOTOĞRAFINI PAYLAŞMAYA KIYAMADIK'

Bir kere çok üzülüyoruz. Biz kızımıza her anne-baba gibi gözümüz gibi bakıyoruz. İlk 6 ay boyunca fotoğrafını paylaşmaya kıyamadık. 6 ay geçti ‘artık yavaş yavaş paylaşalım’ dedik. Sonuçta kızımız bizim en büyük güzelliğimiz bunu insanlar da görsün belki güzel taraflarını örnek alırlar, güzel şeyler düşünürler.

10 3

'BİZ ÇOCUĞA KENDİMİZ BAKIYORUZ'

Biz çocuğa kendimiz bakıyoruz. Herhangi bir dadı yardımı falan almıyoruz. Annelerimiz yanımızda oluyor…

10 4