Hakan Muhafız'ın başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy'un bölüm başı kazancı şoke etti!

Netflix'in ilk Türk yapım dizisi olan Hakan Muhafız'ın yakışıklı başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy'un bölüm başı ne kadar kazandığı ortaya çıktı duyan şoke oluyor!

Hakan Muhafız dizisi ile Türkiye'ye damga vuran yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un diziden bölüm başı ne kadar kazandığı merak konusu olmuştu. Netflix'in ilk Türk yapım dizisi olan Hakan Muhafız'ın başarılı oyuncusu Çağatay Ulusoy'un diziden bölüm başı 500 bin TL kazandığı ortaya çıktı. Dizinin 3. sezon çekimlerine başlayan Çağatay Ulusoy zaman zaman Instagram hesabında paylaşımda bulunuyor. Hakan Muhafız'ın 3. sezon dizisi merakla beklenirken Çağatay Ulusoy'un bölüm başı kazancı ortaya çıktı.

6 1

Başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy'un yeni dizi projesi olan Hakan Muhafız dizinin bölüm başında 500 bin TL kazandığı ortaya çıktı. Dizinin 3. sezon çekimlerine başlayan Çağatay Ulusoy kazancı ile dudak uçuklattı. 

6 2

Hakan Muhafız'ın başrolünde yer alan başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy 3. sezon çekimleri için soluğu sette aldı. Son olarak kel olduğu fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşan Ulusoy'un saçlarını kazıttığı iddia edilirken uzun saatler süren plastik makyaj olduğu ortaya çıktı. 

6 3

Şimdiye kadar 2 sezon yayınlanan Hakan Muhafız dizisi dünya genelinde büyük ilgi gördü. Dizi 40'ar dakikadan ilk sezon 10 bölüm olarak karışımıza çıkmıştı. 2. sezonda 8 bölüm olarak karşımıza çıkan Muhafız dizisinin 3. sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. 

6 4