Hayat Bilgisi var mısın Arif'i Ümit Erdim eski kilolu halini paylaştı!

Hayat Bilgisi adlı dizide 'Var mısın Arif' karakteri ile hafızalara kazınan Ümit Erdim, olumsuz eleştirilere karşı 142 kilo olduğu eski kilolu halini paylaştı.

Bir döneme damga vuran dizilerden olan Hayat Bilgisi'nin 'Var mısın Arif'i olarak hafızalara kazınan Ümit Erdim mide ameliyatı olmadan diyet ve spor ile bambaşka birine dönüşerek herkesi şaşırtmıştı. Ancak günden güne verdiği kilolardan sonra takipçilerinin 'Çok zayıfladın, kilo al' gibi eleştirilerine karşılık sosyal medya hesabından eleştirilere 142 kilo olduğu halini paylaşarak cevap verdi. 

7 1

'Hayat Bilgisi' dizisinde en sevilen karakterlerden biri olan 'Var mısın Arif' olarak hafızalara kazınan Ümit Erdim düzenli olarak yaptığı diyet ve spor ile fazla kilolarından kurtulunca son haliyle son zamanların en çok konuşulan isimlerinden oldu. 

7 2

Eski haliyle 130 kilonun üstünde olan Ümit Erdim kilolarından kurtulduktan sonra takipçilerinden gelen olumsuz eleştirilere karşılık olarak ''Hayır bunu mu istiyorsunuz anlamadım ki'' diyerek 142 kilo olduğu fotoğrafı paylaşarak eleştirilere cevap verdi. 

7 3

Hayat Bilgisi'nin 'Var mısın Arif'i Ümit Erdim'i gören hayranları artık tanıyamıyor! Ünlü oyuncu Ümit Erdim fazla kilolarından kurtulmanın sırrını doğal yöntemler ve sporu yapmada olduğunu belirterek fazla kilolarından kurtulmak isteyenlere, ''"Çayla, çorbayla zayıflanıyor' diyenlere kanmayın. Sporla zayıfladım. 

7 4