Hayranları DJ Arafat'ı mezarından çıkarıp ölü bedeniyle fotoğraf çektirdi!

Dünyaca ünlü DJ Arafat'ı hayranları tarafından mezardan çıkarıp ölü bedeniyle fotoğraf çekildiler!

33 yaşındaki ünlü DJ Arafat geçtiğimiz haftalarda geçirdiği trafik kazası sonrası hayatını kaybetmişti. Gerçek adı Ange Didier Houon olan DJ Arafat'ın cansız bedeni defnedildikten bir kaç  gün sonra hayranları tarafından mezarı açılıp ünlü DJ'in cansız bedeniyle fotoğraf çektirdiler. 

5 1

33 yaşında hayatını kaybeden ünlü DJ Arafat defnedildikten sonra mezarı bir kaç gün sonra hayranları tarafından açıldı. Ünlü DJ'in mezardan cansız bedeni çıkartılıp fotoğraf çektirdiler. Cansız bedeniyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlar ünlü müzisyenin kıyafetlerini de çıkardı.

5 2

Asıl adı Ange Didier Houon DJ geçtiğimiz hafta hayatını kaybetmişti. Ölümü ile hayranlarını yasa boğan Arafat'ın ailesi cenaze töreni düzenlendi. Toprağa gömülen ünlü DJ'in hayranları bir kaç gün sonra mezarı açtı ve DJ Arafat'ın cansız bedeni ile fotoğraf çektirdiler. Arafat'ın hayranları çektikleri fotoğrafları kısa bir süre sonra sosyal medya hesabından paylaştılar.

5 3

DJ Arafat'ın mezarını açan hayranları bir süre polisle çatışmaya girdi ancak bir süre sonra 12 kişi tutuklandı. Yaşanan olayların ardından ünlü DJ'in mezarı başında güvenlik önlemleri arttırıldı.

5 4