Hazal Kaya Ali Atay evlendi düğünde Özgür Masur imzalı uzun gelinliğini giydi

Hazal Kaya Ali Atay evlendi! Düğünde 2 farklı gelinlik giyen başarılı oyuncu klasik uzun gelinliğini yakın arkadaşı Özgür Masur imzasını üzerinde taşıdı.

Yaklaşık olarak 5 yıl aşk yaşayan başarılı oyuncu Hazal Kaya ve Ali Atay geçtiğimiz akşam hayatlarını yakın arkadaşları ve aileleriyle Mecidiyeköy'de bulunan bir otelde evlendi. Düğünde 2 ayrı gelinlik giyen ünlü oyuncu Hazal Kaya ilk giyindiği klasik uzun elbiseyi yakın arkadaşı Özgür Masur tasarladı. Daha önce rol aldığı projelerdeki rol arkadaşları çifti yalnız bırakmadı! Hazal Kaya düğünde kaç tane gelinlik giyindi? Hazal Kaya Ali Atay'ın düğününe hangi ünlüler katıldı? gibi soruların yanıtını elmaelma.com okurları için bir derleme yaptık! İşte Hazal Kaya ve Ali Atay'ın düğün gecesine dair her şey!

12 1

Yaklaşık 5 kadar aşk yaşayan ünlü çift Hazal Kaya ve Ali Atay geçtiğimiz akşam hayatlarını birleştirdi. Yakın arkadaşları ve aileleri şahitliğinde dünyaevine girdi. Düğünde 2 farklı gelinlik giyen Hazal Kaya ilk olarak uzun klasik bir model tercih etti.

12 2

İlk giyindiği gelinliğini ise aynı zamanda yakın arkadaşı olan Özgür Masur tasarladı. Uzun klasik bir model giyen Hazal Kaya, uzun bir duvak takarak gelinliğini tamamladı.

12 3

Gecenin ilerleyen saatlerinde daha rahat hareket edebilmek ve dans edebilmek için 'After Party'de derin dekolte ve mini bir beyaz gelinlik giyinmeyi tercih etti. Omuzlarından kollarına düşen beyaz püskülleri olan beyaz elbisesi ve omuzlarına düşen hafif dalgalı saçlarıyla kombin oluşturdu.

12 4