Hercai'nin Reyyan'ı Ebru Şahin'in estetiksiz hali sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

Doğal güzelliği ile Hercai izleyenlerini mest eden Ebru Şahin'in estetiksiz görüntüleri ortaya çıktı burun ve dudak estetiği yaptırmadan önceki hali şoke etti!

ATV ekranlarının fenomen dizisi Hercai dizisinde 'Reyyan' karakterini canlandıran başarılı oyuncu Ebru Şahin'in burnuna ve dudağına estetik yaptırmadan önceki görüntüleri olay oldu. 25 yaşındaki güzel oyuncu Ebru Şahin'in sosyal medyada bir süredir kafa karıştıran estetik var mı yok mu? sorusu kafa karışıklığına neden olmuştu. Ancak geçtiğimiz günlerde Şahin'in estetiksiz fotoğrafı ve son hali yan yana koyulunca sosyal Hercai izleyenlerini hayal kırıklığına uğrattı.

9 1

Sosyal medyada çok konuşulan Ebru Şahin'in estetiksiz fotoğrafı olay oldu. İstanbullu Gelin, Yasak Elma ve daha bir çok dizi ve film projesinde rol alan başarılı oyuncunun estetiksiz hali çok konuşuldu. 

9 2

Son dönemlerde Hercai dizisinde 'Reyyan' karakteri ile büyük beğeni toplayan geçtiğimiz günlerde Hercai ekibi ile beraber Cannes Film Festivali'ne katılan Ebru Şahin'in estetiksiz hali sosyal medyada hayal kırıklığı yarattı.

9 3

Herca'nin Reyyan Şadoğlu'nu estetiksiz haliyle gören Hercai hayranları sosyal medyada ''Gerçek güzeller nerede'', ''Gerçekten evrim'' gibi yorum yağmuruna tutuldu. 

9 4