Hercai'nin Zehra'sı 39 yaşındaki Feride Çetin Murat Özer ile evlendi!

Hercai dizisinde Zehra karakterine hayat veren 39 yaşındaki Feride Çetin bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Murat Özer ile evlendi!

Ekranların sevilen dizisi Hercai'de 'Zehra' karakterine hayat veren 39 yaşındaki başarılı oyuncu Feride Çetin bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Murat Özer ile dünyaevine girdi! Hercai dizisinde başarılı oyunculuğu ile sıkça aranan ismi Feride Çetin gelinlikle eşi Murat Özer ile çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşarak takipçilerine müjdeli haberi verdi. Sürpriz evlilik kararı alan ikilinin son dakika evlenmesi ile gözler Hercai dizisinde 'Zehra' karakterine hayat veren Feride Çetin'in eşi Murat Özer'e çevrildi! Feride Çetin'in eşi Murat Özer kimdir? Murat Özer kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte Hercai'nin başırılı oyuncusu Feride Çetin ve eşi Murat Özer hakkında tüm merak ettikleriniz Elmaelma.com'da!

10 1

Hercai oyuncuları arasında internette en çok merak edilen isim başarılı oyuncu Feride Çetin olarak karşımıza çıkıyor. Başarılı oyuncu Feride Çetin bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Murat Özer ile geçtiğimiz gün hayatını birleştirdi.

10 2

Doğal güzelliği ile dikkat çeken 39 yaşındaki oyuncu Feride Çetin'in evlendiği eşi Murat Özer sinema yazarlığı yapıyor. Şişli Evlendirme Dairesi'nde nikah kıyan Feride Çetin ve eşi Murat Özer'i bu özel gününde yalnız bırakmadı! 

10 3

Çiftin nikah şahitliğini Uğur Vardan ile oyuncu Dilşad Çelebi yaptı. 

10 4