İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson'ın kız kardeşi Rachel Johnson canlı yayında soyundu

İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson'ın kız kardeşi dün gece yayınlanan bir televizyon programında bir anda soyundu. İşte yaşananlar ve soyunma nedeni...

Dünya İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson'ın gazeteci kız kardeşi Rachel Johnson'ın canlı yayında üstsüz kaldığı anları konuşuyor. İngiltere'de son günlerde artan Brexit tartışmalarında dikkatleri üzerine çekmek isteyen taraflar farklı yöntemler geliştiriyor. 

5 1

Victoria Bateman adlı Brexit karşıtı bir akademisyen bir televizyon programına çıplak katılmış ve "Brexit İngiltere'yi çıplak bırakıyor" diyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. 

5 2

Dün gece televizyon yayınında Brexit hakkında konuşan Dışişleri Bakanı Boris Johnson'ın kız kardeşi de aynı yöntemi uyguladı. Programa katılırken konuya uygun bir kıyafet seçtiğini söyleyen gazeteci Johnson bir anda üzerindeki bluzu çıkardı. 

5 3

Program sunucularının utançtan kıpkırmızı oldukları o anlarda Bakan Johnson'ın kızkardeşi "Brexit hakkında konuştuklarımın duyulduğundan emin olmak  istedim" diyerek espri yaptı.Yayına sansürlenerek yansıyan o anların ardından Rachel Johnson sosyal medyadan açıklama yaptı ve yayında tamamen çırılçıplak kalmadığını, göğüs şeklindeki maskeler taktığını açıkladı. 

5 4