İrina Shayk Bradley Coper'la neden ayrıldı Müslüman mı hayat hikayesi şaşırtıyor!

Soyadının Müslüman ismi olduğunu ifade eden Ronaldo'nun eski sevgilisi, dünyaca ünlü manken Irina Shayk'ın hayat hikayesi duyanları şoke ediyor.

Bir dönem Real Madrid'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo ile aşk yaşayan ve çalkantılı aşk hayatıyla sürekli gündemde olan Victaria Secret'ın en gözde mankeni Irina Shayk'ın gerçek soyadının Müslüman ismi olduğunu duyanlar şaşırıp kalıyor. Bunun yanı sıra dünyanın en güzel mankenleri arasında anılan Shayk'ın geçmiş yaşam hikayesi duyanları şoke ediyor. Öte yandan Bradley Coper ile yaşadığı aşkın bitmesiyle magazin gündemini kasıp kavuruyor. Peki Irina Shayk Bradley Coper neden ayrıldı? Irina Shayk Müslüman mı? Irina Shay kaç yaşında? İşte Irina Shayk hakkında merak edilen tüm detaylar...

8 1

IRINA SHAYK MÜSLÜMAN MI?

Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo ile yaşadığı aşkla gündeme gelen ve adı daha birçok ünlü isimle anılan dünyaca ünlü manken İrina Shayk'ın hayat hikayesini duyanlar şoke oluyor. Rusya'da Emanzhelisk adında küçük bir köyde  doğan Shayk'ın soyadını duyan herkes Müslüman olduğunu düşünüyor. Gerçek soyadı Şeyhülislamova olan Victaria Secret meleği İrina Shayk'ın kökleri Müslümanlığa dayanıyor. Çocukluk döneminde maddi sıkıntılarla boğuşan  İrina Shayk için asıl zor dönem babasını kaybettikten sonra başladı. 

8 2

1986 doğumlu doğumlu Irina Shayk, babasının hayatını kaybetmesinden sonra oldukça ciddi maddi sıkıntılar yaşayan ünlü manken, bir dönem bu sıkıntılarla baş edebilmek için, domates ve salatalık yetiştirmiş, evinin geçimini buradan kazandığı parayla gerçekleştirmeye çalışmış. 

8 3

Evinin geçimini kendi imkanlarını zorlayarak gerçekleştirmeye çalışan İrina Shayk, bunları yaparken okulda aldığı piyano eğitimini de aksatmadı. Okuldaki müzik eğitimine devam eden Shayk, Sovyetler döneminden kalma bu evde kız kardeşi annesi ile beraber yaşadı ve çok sevdiği babasını da bu evde kaybetti. Yaşının ilerlemesiyle birlikte müzik eğitimini bir kenara bırakan Victaria Secret meleği 2007'de bir modellik kursuna katıldı ve bu kurstan sonra hızla tanınmaya başlandı. Ama asıl popüler olması Cristiano Ronaldo sevgili olduktan sonra olmuştu. 

8 4